Popsute miejsce zamieszkania należy odrestaurować

Siostra otrzymała po rodzicach niemłode już mieszkanie w pobliżu Gdańska. Niestety na skutek wynajmowania innym lokatoromlokum potrzebowało pełnego odnowienia. Zawierało 2 pokoje więc powierzchnia nie była zbyt duża, wielkość to około 46 metrów kwadratowych. Należało jednak założyć nową elektrykę, odświeżyć tapety, założyć szczelne okna oraz założyć nowe podłogi.
okno na basen
Byłam przekonana, iż siostrzyczka nie posiadała zbyt wielu zaoszczędzonych pieniędzy tym samym pożądałam choć trochę ulżyć w odnawianiu mieszkania. Zdobyła kredyt w instytucji bankowej na 15 tysięcy złotych. Kupiła nowiutkie płytki do łazienki, parkiety i kafelki i rozpoczęłyśmy działać. Zaprosiła również ekipę, która przystąpiła do kładzenia kafelek.
gmach
Szkopułem okazały się być okna, jakie trzeba było rychło wstawić, ponieważ te, które zostały stały się nieszczelne zaś przez to w domu pojawił się grzyb. Pożądałyśmy wypatrzyć profesjonalną fabrykę, która trudni się produkcją okien. Ma koleżanka wspomniała, iż gdy instalowała okna wtedy nabyła je u przedsiębiorstwa Okna Optimus w Gdyni. Dlatego w necie wprowadziłam termin oknaoptimus.eu okna gdańsk po czym weszłam na stronę internetową firmy. Do dyspozycji były okna aluminiowe, jakie pragnęła kupić moja siostra. Zarezerwowałyśmy takowe, które miały aż 6 układów oraz klasyczne linie. Kosztowały tylko niecałe dwa tysiące zł, tym samym nie nadszarpnęło to za bardzo jej portfela. Już po otynkowaniu ścian oraz zastosowaniu nowych podłóg oczekiwałyśmy na brygadę, jaka wstawi okna. Montowanie okien zajęło tylko jedno popołudnie. Po pewnym czasie musiałyśmy tylko uprzątnąć oraz wtaszczyć zamówione meble.
ocieplony dom

Własne m wyglądało kapitalnie

Gdy wszystkie zadania sfinalizowano to samo mieszkanie przedstawiało się niczym piękny dom. Chciałyśmy tą inwestycję w przyszłości wystawić na sprzedaż, toteż z powodu jego odświeżenia przypuszczalnie cena mieszkania podwyższy się. Umiejscowione było w świetnym położeniu a to też powiększało moja siostrunia. Kredyt uregulowała bez problemów i niedawno zaciągnęła kredyt żeby kupić nowiutki sprzęty AGD. Nieraz wizytuje u niej i wspólnie chwalimy wykonany remont. Z powodu nowych okien mieszkanie wydaje się zaciszne zaś odcień tapet powoduje, że w domu jest jaśniej. Chociaż kosztowało to dużo oszczędności to korzystne było mieszkanie odnowić.