Kredyty na podratowanie zadłużonych

Nie jest łatwo zaciągnąć pożyczkę będąc wysoko zadłużonym. W najgorszej sytuacji są osoby które zostają również obciążone postępowaniem windykacyjnym. Najczęściej firmy kredytowe sprawdzają dokładnie swoich potencjalnych klientów pod kątem wiarygodności finansowej. Tak więc ci, którzy taką wiarygodnością finansową nie mogą się wykazać często od razu są wykluczani z dalszego postępowania.

Pożyczki dla zadłużonych są dostępne tylko u niektórych pożyczkodawców. Firmy kredytowe podchodzą do tego typu transakcji z dużą rozwagą. Pożyczki dla kredytobiorców, przeciwko którym prowadzone jest postępowanie komornicze są pożyczkami o niższych kwotach. Taką pomoc finansową udostępniają wyłącznie przedsiębiorstwa kredytowe, nie posiadają ich z kolei banki. Także nie wszystkie parabanki udzielają pożyczki z komornikiem. Chcąc znaleźć taką możliwość należy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem parabanku.
pożyczka z komornikiem bywa dużo wyżej oprocentowana, niż w ofertach dla osób mogących wykazać się wypłacalnością. Jest to związane przede wszystkim z większym ryzykiem finansowym dla firmy udzielającej pożyczki. W związku z tym warto jest szczegółowo zaznajomić się z przedstawianą propozycją.

Dość chętnie pożyczek dla osób dla obciążonych finansowo udziela firma Provident. Na krótki czas możemy tu otrzymać pożyczkę w wysokości 10 tyś. Kredyty te są dość drogie, zwłaszcza gdy wybierzemy obsługę w domu. Pożyczki dla zadłużonych można znaleźć także w parabanku Asa Kredyt, tu proponowany jest termin zwrotu – 36 miesięcy.