Domowe przedmioty z korka w niecodziennym wyglądzie

Ozdabiając nasze mieszkania, czy wybierając prezenty dla najbliższych, często poszukujemy przedmiotów niebanalnych, ciekawych, przykuwających uwagę, a jednocześnie praktycznych i wytrzymałych. Coraz częściej sięgamy po produkty wykonane z korka.
Korek jest lekki i elastyczny, dlatego łatwo go przycinać i obrabiać. Dzięki temu powstają z niego przedmioty użytkowe o niecodziennym wyglądzie.

Oryginalne produkty wykonane z korka

Korek jest naturalnym surowcem wytwarzanym z kory dębu korkowego. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom (odporność na działanie wilgoci, ciepło w dotyku, sprężystość i elastyczność), staje się inspiracją do tworzenia z niego oryginalnych i niebanalnych przedmiotów, które mają zastosowanie w naszym codziennym życiu. Całe bogactwo akcesoriów wykonanych z korka znajdziemy na stronie https://cork24.co.uk/26-cork-stoppers. Warto sięgać po te naturalne i w 100% ekologiczne produkty, które nie tylko pełnią funkcję dekoracyjną, ale również użytkową.

Podkładki pod mysz – miękkie, wygodne i bardzo trwałe podkładki to idealne rozwiązanie dla tych, którzy dużo czasu spędzają przed komputerem. Dzięki dodatkowo zamontowanej poduszce silikonowej, skutecznie odciążają nadgarstek podczas operowania myszką.

Doniczki – eleganckie i oryginalny sposób na uwydatnienie piękna naszych roślin. Wykonane z odpornego na działanie wody korka, stanowią idealną dekorację mieszkania, a zarazem zabezpieczenie naszych podłóg i parapetów przed zalaniem.

Świeczniki – piękna dekoracja salonu, sypialni czy kuchni. Zastosowany do ich produkcji ognioodporny korek, to gwarancja, że palące się wewnątrz świece nie stworzą żadnego zagrożenia pożarowego.

Breloki do kluczy – ciekawe, różnokształtne ozdoby naszych kluczy. Niezwykle trwałe i praktyczne, pozwolą przez długi czas cieszyć się ich oryginalnym wyglądem.

Torby na zakupy – mocne i wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości korka. Posiadanie takiej torby to czysta przyjemność robienia zakupów.
kapsle
Użytkowanie przedmiotów wykonanych z korka, sprawia wiele radości. Są one nie tylko praktyczne i odporne na uszkodzenia, ale również piękne, oryginalne, a co najważniejsze, naturalne i ekologiczne. Niewątpliwie stanowią niebanalny gadżet w każdym domu. Dlatego warto na co dzień korzystać z tych korkowych akcesoriów, aby upiększyć i dodać charakteru naszym pomieszczeniom.